Всеукраїнського зліт учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

20.11.2020

20 листопада Інститут гостинно прийняв юних учасників обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який проходив під егідою “Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради.

Директор Інституту Раїса Вожегова тепло привітала учасників заходу та побажала успіхів у природоохоронних справах, натхнення і наполегливості в досягненні творчих пошуків.

Серед членів журі конкурсу були два представники Інституту: провідний науковий співробітник Олександр Димов і старший науковий співробітник Анатолій Томницький.

Захід проходив у два етапи. Під час першого етапу команди з різних районів та міст Херсонської області презентували свої знання й трудові досягнення в сільському господарстві на виставці «Щедрість рідної землі».

Другий етап Всеукраїнського зльоту проходив в online форматі. Учасники захищали свої науково-дослідницькі роботи з актуальних питань ведення сільського господарства.Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних норм.