Рада молодих учених

Сторінка Ради молодих учених ІЗЗ НААН в мережі Фейсбук

Наші новини 

В ІЗЗ НААН створена і працює Рада молодих учених, до складу якої входить 10 осіб: 9 осіб з Інституту, 1 – з Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН. Очолює Раду молодих вчених ІЗЗ НААН Фундират Катерина Сергіївна, кандидат с.-г. наук, старший науковий співробітник відділу  рослинництва та неполивного земелеробства Інституту зрошуваного землеробства НААН. З 10 членів Ради молодих учених 8 кандидатів с.-г. наук, 4 дівчини і 6 хлопців.
 
В Інституті та дослідній мережі працюють 24 молодих учених: 16 осіб з Інституту, 7 – з Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН і 1 – з Миколаївської ДСДС ІЗЗ НААН, серед них 10 кандидатів с.-г. наук.
Голова Ради:
Фундират Катерина Сергіївна
 
Заступник голови Ради:
Юзюк Сергій Миколайович
 
Секретар Ради:
Пілярська Олена Олександрівна

Актив Ради працює за 3-ма напрямами:

  1. Наукова робота (проведення конференцій, нарад, симпозіумів, круглих столів, днів поля, тематичних виставок тощо). Відповідальні особи: Пілярська О.О., Лиховид П.В.
  2. Культмасова робота (проведення екскурсій, привітань, спортивних змагань, святкових концертів тощо). Відповідальні: Фундират К.С., Забара П.П.
  3. Виробнича діяльність (ремонтні роботи на базі відпочинку “Науковець”, організація та проведення суботників, посадка дерев, кущів тощо). Відповідальні: Булигін Д.О., Лужанський І.Ю., Рубцов Д.К.
Рада молодих учених ІЗЗ НААН забезпечують захист прав та інтересів здобувачів вищої освіти у відповідності до своїх повноважень та обов’язків.

Детальніше ознайомитися з основними результатами діяльності Ради молодих учених можна тут.