Рада молодих учених

Сторінка Ради молодих учених ІЗЗ НААН в мережі Фейсбук

Наші новини 

В ІЗЗ НААН створена і працює Рада молодих учених, до складу якої входить 10 осіб: 9 осіб з Інституту, 1 – з Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН.

Очолює Раду молодих вчених ІЗЗ НААН Котов Борис Сергійович, науковий співробітник відділу біотехнології,  овочевих культур та  картоплі Інституту зрошуваного землеробства НААН.

До складу ради входять 4 кандидати с.-г. наук; у 1 особи відбувся офіційний захист кандидатської дисертації (04.11.2020),  3 особи закінчили навчання в аспірантурі та готуються до захисту, 2 – навчаються в аспірантурі Інституту. З 10 осіб Ради молодих учених 3 дівчини і 7 хлопців.

В Інституті працює 26 осіб молодих учених: 18 осіб з Інституту, 7 – з Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН, 1 – з Миколаївської ДСДС ІЗЗ НААН, серед них 6 кандидатів с.-г. наук (з яких 2 захистились в 2020 р.); 10 – навчаються в аспірантурі Інституту (7 осіб з Інституту, 2 – з Асканійської ДСДС ІЗЗ НААН і 1 – з Миколаївської ДСДС ІЗЗ НААН),  1 – в докторантурі Інституту. З 26 молодих учених 7 дівчат і 19 хлопців.

Голова Ради: Котов Борис Сергійович

Заступник голови Ради: Лиховид Павло Володимирович

 Секретар Ради: Пілярська Олена Олександрівна

Актив Ради працює за 3-ма напрямами:

  1. Наукова робота (проведення конференцій, нарад, симпозіумів, круглих столів, днів поля, тематичних виставок тощо). Відповідальні особи: Пілярська О.О., Лиховид П.В.
  2. Культмасова робота (проведення екскурсій, привітань, спортивних змагань, святкових концертів тощо). Відповідальні: Фундират К.С., Забара П.П.
  3. Виробнича діяльність (ремонтні роботи на базі відпочинку “Науковець”, організація та проведення суботників, посадка дерев, кущів тощо). Відповідальні: Булигін Д.О., Лужанський І.Ю., Рубцов Д.К.

Рада молодих учених ІЗЗ НААН забезпечують захист прав та інтересів здобувачів вищої освіти у відповідності до своїх повноважень та обов’язків.

Детальніше ознайомитися з основними результатами діяльності Ради молодих учених можна тут.